Postcodegebied 1433 Aalsmeer
Postcodegebied 1433 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Aalsmeer, gemeente Aalsmeer. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 1433 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.047
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 497.000
- CBS 2025
- Label A of B
- 77,8%
- EP-Online, 2.047 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 46
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 3,9% | 80 |
| A+++ | 2,2% | 45 |
| A++ | 3,3% | 67 |
| A+ | 3,2% | 66 |
| A | 44,9% | 919 |
| B | 20,3% | 415 |
| C | 17,6% | 361 |
| D | 2,6% | 54 |
| E | 1,0% | 21 |
| F | 0,3% | 6 |
| G | 0,6% | 13 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.047 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 3,9% | 80 | |
| A+++ | 2,2% | 45 | |
| A++ | 3,3% | 67 | |
| A+ | 3,2% | 66 | |
| A | 44,9% | 919 | |
| B | 20,3% | 415 | |
| C | 17,6% | 361 | |
| D | 2,6% | 54 | |
| E | 1,0% | 21 | |
| F | 0,3% | 6 | |
| G | 0,6% | 13 |
Deze verdeling gaat over 2.047 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 1,7% | 34 | |
| 1945–1964 | 1,8% | 37 | |
| 1965–1974 | 12,3% | 251 | |
| 1975–1991 | 31,8% | 650 | |
| 1992–2005 | 18,1% | 371 | |
| 2006–2014 | 25,2% | 515 | |
| 2015 en later | 9,2% | 189 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 1433
- Kudelstaart 3.835 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.