Groenpeil

Postcodegebied 2014 Haarlem

Postcodegebied 2014 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Haarlem, gemeente Haarlem. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2014 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
2.543
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 570.070
CBS 2025
Label A of B
39,0%
EP-Online, 2.543 gelabeld
Publieke laadpunten
32
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 2014
Labelverdeling postcodegebied 2014
LabelAandeelWoningen
A++++0,0%1
A+++6,3%161
A++7,2%183
A+0,7%19
A19,6%498
B5,2%131
C20,7%526
D15,2%386
E12,2%310
F7,5%191
G5,4%137
Totaal gelabeld100%2.543
Energielabels in postcodegebied 2014
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,0%1
A+++6,3%161
A++7,2%183
A+0,7%19
A19,6%498
B5,2%131
C20,7%526
D15,2%386
E12,2%310
F7,5%191
G5,4%137

Deze verdeling gaat over 2.543 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 2014
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194557,5%1.462
1945–196411,3%287
1965–19742,3%58
1975–19913,0%77
1992–20051,2%31
2006–201410,3%263
2015 en later14,4%365

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 2014

Alle buurten in Haarlem

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.