Groenpeil

Postcodegebied 2022 Haarlem

Postcodegebied 2022 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Haarlem, gemeente Haarlem. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2022 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
2.397
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 499.587
CBS 2025
Label A of B
38,4%
EP-Online, 2.397 gelabeld
Publieke laadpunten
22
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 2022
Labelverdeling postcodegebied 2022
LabelAandeelWoningen
A++++0,0%1
A+++2,6%62
A++0,5%13
A+1,6%39
A23,5%563
B10,1%242
C23,9%573
D14,9%356
E10,1%242
F7,9%189
G4,9%117
Totaal gelabeld100%2.397
Energielabels in postcodegebied 2022
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,0%1
A+++2,6%62
A++0,5%13
A+1,6%39
A23,5%563
B10,1%242
C23,9%573
D14,9%356
E10,1%242
F7,9%189
G4,9%117

Deze verdeling gaat over 2.397 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 2022
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194566,7%1.599
1945–19645,7%136
1965–19740,5%13
1975–199110,8%259
1992–20052,9%70
2006–20148,6%205
2015 en later4,8%115

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 2022

Alle buurten in Haarlem

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.