Postcodegebied 2134 Haarlemmermeer
Postcodegebied 2134 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Haarlemmermeer, gemeente Haarlemmermeer. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2134 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 7.193
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 489.983
- CBS 2025
- Label A of B
- 86,4%
- EP-Online, 7.193 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 106
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,0% | 1 |
| A+++ | 0,9% | 65 |
| A++ | 1,3% | 96 |
| A+ | 3,3% | 239 |
| A | 61,1% | 4.395 |
| B | 19,7% | 1.416 |
| C | 12,8% | 918 |
| D | 0,8% | 58 |
| E | 0,1% | 4 |
| F | 0,0% | 1 |
| Totaal gelabeld | 100% | 7.193 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,0% | 1 | |
| A+++ | 0,9% | 65 | |
| A++ | 1,3% | 96 | |
| A+ | 3,3% | 239 | |
| A | 61,1% | 4.395 | |
| B | 19,7% | 1.416 | |
| C | 12,8% | 918 | |
| D | 0,8% | 58 | |
| E | 0,1% | 4 | |
| F | 0,0% | 1 |
Deze verdeling gaat over 7.193 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 0,0% | 1 | |
| 1965–1974 | 0,0% | 1 | |
| 1975–1991 | 39,3% | 2.825 | |
| 1992–2005 | 39,5% | 2.840 | |
| 2006–2014 | 18,2% | 1.312 | |
| 2015 en later | 3,0% | 214 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2134
- Hoofddorp Floriande Oost 3.018 woningen
- Hoofddorp Floriande West 3.818 woningen
- Hoofddorp Omgeving 117 woningen
- Hoofddorp Overbos Noord 2.081 woningen
- Hoofddorp Overbos Zuid 2.253 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.