Postcodegebied 2135 Haarlemmermeer
Postcodegebied 2135 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Haarlemmermeer, gemeente Haarlemmermeer. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2135 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 5.143
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 505.823
- CBS 2025
- Label A of B
- 88,8%
- EP-Online, 5.143 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 68
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 3,0% | 152 |
| A+++ | 8,2% | 420 |
| A++ | 3,0% | 156 |
| A+ | 2,4% | 122 |
| A | 41,5% | 2.133 |
| B | 30,8% | 1.584 |
| C | 11,1% | 571 |
| D | 0,1% | 5 |
| Totaal gelabeld | 100% | 5.143 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 3,0% | 152 | |
| A+++ | 8,2% | 420 | |
| A++ | 3,0% | 156 | |
| A+ | 2,4% | 122 | |
| A | 41,5% | 2.133 | |
| B | 30,8% | 1.584 | |
| C | 11,1% | 571 | |
| D | 0,1% | 5 |
Deze verdeling gaat over 5.143 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 0,0% | 1 | |
| 1945–1964 | 0,0% | 1 | |
| 1965–1974 | 0,0% | 1 | |
| 1975–1991 | 33,3% | 1.713 | |
| 1992–2005 | 32,1% | 1.651 | |
| 2006–2014 | 11,8% | 605 | |
| 2015 en later | 22,8% | 1.171 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2135
- Hoofddorp Toolenburg Oost 3.341 woningen
- Hoofddorp Toolenburg West 2.790 woningen
- Hoofddorp Toolenburg Zuid 1.795 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.