Postcodegebied 2554 's-Gravenhage
Postcodegebied 2554 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in 's-Gravenhage, gemeente 's-Gravenhage. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2554 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 962
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 667.277
- CBS 2025
- Label A of B
- 74,6%
- EP-Online, 962 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 11
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 1 |
| A+++ | 12,8% | 123 |
| A++ | 11,7% | 113 |
| A+ | 4,9% | 47 |
| A | 35,8% | 344 |
| B | 9,4% | 90 |
| C | 8,6% | 83 |
| D | 3,8% | 37 |
| E | 3,8% | 37 |
| F | 6,0% | 58 |
| G | 3,0% | 29 |
| Totaal gelabeld | 100% | 962 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 1 | |
| A+++ | 12,8% | 123 | |
| A++ | 11,7% | 113 | |
| A+ | 4,9% | 47 | |
| A | 35,8% | 344 | |
| B | 9,4% | 90 | |
| C | 8,6% | 83 | |
| D | 3,8% | 37 | |
| E | 3,8% | 37 | |
| F | 6,0% | 58 | |
| G | 3,0% | 29 |
Deze verdeling gaat over 962 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 1,8% | 17 | |
| 1945–1964 | 4,0% | 38 | |
| 1965–1974 | 29,7% | 286 | |
| 1975–1991 | 12,8% | 123 | |
| 1992–2005 | 9,9% | 95 | |
| 2006–2014 | 4,9% | 47 | |
| 2015 en later | 37,0% | 356 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2554
- Bohemen en Meer en Bos 2.906 woningen
- Kijkduin 1.009 woningen
- Ockenburgh 664 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.