Postcodegebied 2581 's-Gravenhage
Postcodegebied 2581 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in 's-Gravenhage, gemeente 's-Gravenhage. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2581 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 831
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 451.269
- CBS 2025
- Label A of B
- 19,6%
- EP-Online, 831 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 32
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 0,2% | 2 |
| A++ | 1,1% | 9 |
| A+ | 1,3% | 11 |
| A | 9,1% | 76 |
| B | 7,8% | 65 |
| C | 25,9% | 215 |
| D | 21,7% | 180 |
| E | 13,5% | 112 |
| F | 9,5% | 79 |
| G | 9,9% | 82 |
| Totaal gelabeld | 100% | 831 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 0,2% | 2 | |
| A++ | 1,1% | 9 | |
| A+ | 1,3% | 11 | |
| A | 9,1% | 76 | |
| B | 7,8% | 65 | |
| C | 25,9% | 215 | |
| D | 21,7% | 180 | |
| E | 13,5% | 112 | |
| F | 9,5% | 79 | |
| G | 9,9% | 82 |
Deze verdeling gaat over 831 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 97,7% | 812 | |
| 1945–1964 | 0,1% | 1 | |
| 1965–1974 | 0,6% | 5 | |
| 1975–1991 | 1,4% | 12 | |
| 2006–2014 | 0,1% | 1 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2581
- Geuzenkwartier 2.375 woningen
- Statenkwartier 5.190 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.