Postcodegebied 2582 's-Gravenhage
Postcodegebied 2582 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in 's-Gravenhage, gemeente 's-Gravenhage. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2582 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.751
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 702.010
- CBS 2025
- Label A of B
- 30,0%
- EP-Online, 2.751 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 106
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 0,3% | 7 |
| A++ | 0,5% | 14 |
| A+ | 1,3% | 36 |
| A | 16,0% | 439 |
| B | 12,0% | 330 |
| C | 25,3% | 695 |
| D | 16,9% | 466 |
| E | 11,2% | 307 |
| F | 9,3% | 256 |
| G | 7,3% | 201 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.751 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 0,3% | 7 | |
| A++ | 0,5% | 14 | |
| A+ | 1,3% | 36 | |
| A | 16,0% | 439 | |
| B | 12,0% | 330 | |
| C | 25,3% | 695 | |
| D | 16,9% | 466 | |
| E | 11,2% | 307 | |
| F | 9,3% | 256 | |
| G | 7,3% | 201 |
Deze verdeling gaat over 2.751 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 80,5% | 2.215 | |
| 1945–1964 | 7,6% | 209 | |
| 1965–1974 | 0,3% | 8 | |
| 1975–1991 | 4,2% | 116 | |
| 1992–2005 | 7,3% | 202 | |
| 2015 en later | 0,0% | 1 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2582
- Geuzenkwartier 2.375 woningen
- Stadhoudersplantsoen 1.642 woningen
- Statenkwartier 5.190 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.