Postcodegebied 2971 Molenlanden
Postcodegebied 2971 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Molenlanden, gemeente Molenlanden. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2971 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 617
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 403.638
- CBS 2025
- Label A of B
- 57,4%
- EP-Online, 617 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 15
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 1 |
| A+++ | 1,0% | 6 |
| A++ | 0,6% | 4 |
| A+ | 4,7% | 29 |
| A | 37,6% | 232 |
| B | 13,3% | 82 |
| C | 27,9% | 172 |
| D | 6,8% | 42 |
| E | 2,3% | 14 |
| F | 1,9% | 12 |
| G | 3,7% | 23 |
| Totaal gelabeld | 100% | 617 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 1 | |
| A+++ | 1,0% | 6 | |
| A++ | 0,6% | 4 | |
| A+ | 4,7% | 29 | |
| A | 37,6% | 232 | |
| B | 13,3% | 82 | |
| C | 27,9% | 172 | |
| D | 6,8% | 42 | |
| E | 2,3% | 14 | |
| F | 1,9% | 12 | |
| G | 3,7% | 23 |
Deze verdeling gaat over 617 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 11,8% | 73 | |
| 1945–1964 | 13,8% | 85 | |
| 1965–1974 | 23,3% | 144 | |
| 1975–1991 | 21,9% | 135 | |
| 1992–2005 | 13,6% | 84 | |
| 2006–2014 | 14,7% | 91 | |
| 2015 en later | 0,8% | 5 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2971
- Bleskensgraaf-Dorp 892 woningen
- Bleskensgraaf-West 175 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.