Postcodegebied 3205 Nissewaard
Postcodegebied 3205 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Nissewaard, gemeente Nissewaard. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 3205 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.996
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 297.899
- CBS 2025
- Label A of B
- 43,6%
- EP-Online, 1.996 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 47
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 0,2% | 4 |
| A++ | 0,3% | 5 |
| A+ | 0,4% | 8 |
| A | 20,1% | 401 |
| B | 22,6% | 452 |
| C | 45,8% | 915 |
| D | 8,8% | 176 |
| E | 1,6% | 31 |
| F | 0,2% | 4 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.996 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 0,2% | 4 | |
| A++ | 0,3% | 5 | |
| A+ | 0,4% | 8 | |
| A | 20,1% | 401 | |
| B | 22,6% | 452 | |
| C | 45,8% | 915 | |
| D | 8,8% | 176 | |
| E | 1,6% | 31 | |
| F | 0,2% | 4 |
Deze verdeling gaat over 1.996 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 0,1% | 2 | |
| 1945–1964 | 0,1% | 1 | |
| 1965–1974 | 12,5% | 250 | |
| 1975–1991 | 86,2% | 1.720 | |
| 1992–2005 | 0,6% | 12 | |
| 2006–2014 | 0,5% | 10 | |
| 2015 en later | 0,1% | 1 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 3205
- Baarsveen 414 woningen
- Beverveen 309 woningen
- Egel- en Salamanderveen 225 woningen
- Karperveen 373 woningen
- Kikkerveen 242 woningen
- Krekelveen 303 woningen
- Middengebied 568 woningen
- Ottersveen 187 woningen
- Slakkenveen 257 woningen
- Snoekenveen 561 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.