Postcodegebied 4033 Buren
Postcodegebied 4033 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Buren, gemeente Buren. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4033 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.093
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 452.270
- CBS 2025
- Label A of B
- 67,4%
- EP-Online, 1.093 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 14
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 2 |
| A+++ | 1,7% | 19 |
| A++ | 1,1% | 12 |
| A+ | 7,2% | 79 |
| A | 35,6% | 389 |
| B | 21,6% | 236 |
| C | 18,7% | 204 |
| D | 4,6% | 50 |
| E | 2,3% | 25 |
| F | 3,1% | 34 |
| G | 3,9% | 43 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.093 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 2 | |
| A+++ | 1,7% | 19 | |
| A++ | 1,1% | 12 | |
| A+ | 7,2% | 79 | |
| A | 35,6% | 389 | |
| B | 21,6% | 236 | |
| C | 18,7% | 204 | |
| D | 4,6% | 50 | |
| E | 2,3% | 25 | |
| F | 3,1% | 34 | |
| G | 3,9% | 43 |
Deze verdeling gaat over 1.093 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 10,1% | 110 | |
| 1945–1964 | 6,5% | 71 | |
| 1965–1974 | 14,8% | 162 | |
| 1975–1991 | 19,2% | 210 | |
| 1992–2005 | 28,0% | 306 | |
| 2006–2014 | 14,2% | 155 | |
| 2015 en later | 7,2% | 79 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4033
- Lienden 1.456 woningen
- Verspr.h. Aalst Leutes polder Aalst 467 woningen
- Verspreide huizen Lienden 321 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.