Postcodegebied 4386 Vlissingen
Postcodegebied 4386 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Vlissingen, gemeente Vlissingen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4386 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 874
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 384.037
- CBS 2025
- Label A of B
- 68,2%
- EP-Online, 874 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 0
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,6% | 5 |
| A+++ | 8,7% | 76 |
| A++ | 3,3% | 29 |
| A+ | 3,1% | 27 |
| A | 39,5% | 345 |
| B | 13,0% | 114 |
| C | 22,2% | 194 |
| D | 5,6% | 49 |
| E | 2,4% | 21 |
| F | 1,0% | 9 |
| G | 0,6% | 5 |
| Totaal gelabeld | 100% | 874 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,6% | 5 | |
| A+++ | 8,7% | 76 | |
| A++ | 3,3% | 29 | |
| A+ | 3,1% | 27 | |
| A | 39,5% | 345 | |
| B | 13,0% | 114 | |
| C | 22,2% | 194 | |
| D | 5,6% | 49 | |
| E | 2,4% | 21 | |
| F | 1,0% | 9 | |
| G | 0,6% | 5 |
Deze verdeling gaat over 874 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 2,4% | 21 | |
| 1945–1964 | 4,2% | 37 | |
| 1965–1974 | 4,0% | 35 | |
| 1975–1991 | 32,8% | 287 | |
| 1992–2005 | 32,2% | 281 | |
| 2006–2014 | 12,8% | 112 | |
| 2015 en later | 11,6% | 101 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4386
- Lammerenburg 434 woningen
- Papegaaienburg - Hofwijk 515 woningen
- West-Souburg 885 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.