Postcodegebied 4491 Noord-Beveland
Postcodegebied 4491 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Noord-Beveland, gemeente Noord-Beveland. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4491 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 451
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 299.286
- CBS 2025
- Label A of B
- 56,3%
- EP-Online, 451 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 7
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 5,5% | 25 |
| A+++ | 9,5% | 43 |
| A++ | 1,1% | 5 |
| A+ | 0,7% | 3 |
| A | 27,9% | 126 |
| B | 11,5% | 52 |
| C | 23,5% | 106 |
| D | 5,3% | 24 |
| E | 6,4% | 29 |
| F | 3,1% | 14 |
| G | 5,3% | 24 |
| Totaal gelabeld | 100% | 451 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 5,5% | 25 | |
| A+++ | 9,5% | 43 | |
| A++ | 1,1% | 5 | |
| A+ | 0,7% | 3 | |
| A | 27,9% | 126 | |
| B | 11,5% | 52 | |
| C | 23,5% | 106 | |
| D | 5,3% | 24 | |
| E | 6,4% | 29 | |
| F | 3,1% | 14 | |
| G | 5,3% | 24 |
Deze verdeling gaat over 451 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 16,4% | 74 | |
| 1945–1964 | 8,0% | 36 | |
| 1965–1974 | 22,0% | 99 | |
| 1975–1991 | 9,1% | 41 | |
| 1992–2005 | 7,1% | 32 | |
| 2006–2014 | 19,7% | 89 | |
| 2015 en later | 17,7% | 80 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4491
- Wissenkerke 610 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.