Postcodegebied 4691 Tholen
Postcodegebied 4691 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Tholen, gemeente Tholen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4691 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.372
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 346.714
- CBS 2025
- Label A of B
- 62,1%
- EP-Online, 2.372 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 42
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,9% | 21 |
| A+++ | 4,1% | 97 |
| A++ | 1,3% | 32 |
| A+ | 3,6% | 85 |
| A | 33,1% | 785 |
| B | 19,1% | 454 |
| C | 21,1% | 500 |
| D | 7,5% | 178 |
| E | 4,2% | 100 |
| F | 2,8% | 67 |
| G | 2,2% | 53 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.372 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,9% | 21 | |
| A+++ | 4,1% | 97 | |
| A++ | 1,3% | 32 | |
| A+ | 3,6% | 85 | |
| A | 33,1% | 785 | |
| B | 19,1% | 454 | |
| C | 21,1% | 500 | |
| D | 7,5% | 178 | |
| E | 4,2% | 100 | |
| F | 2,8% | 67 | |
| G | 2,2% | 53 |
Deze verdeling gaat over 2.372 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 12,1% | 286 | |
| 1945–1964 | 4,6% | 110 | |
| 1965–1974 | 19,9% | 473 | |
| 1975–1991 | 22,7% | 539 | |
| 1992–2005 | 11,4% | 270 | |
| 2006–2014 | 19,1% | 452 | |
| 2015 en later | 10,2% | 242 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4691
- Tholen 3.462 woningen
- Verspreide huizen Tholen 125 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.