Postcodegebied 4793 Moerdijk
Postcodegebied 4793 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Moerdijk, gemeente Moerdijk. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4793 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.570
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 369.917
- CBS 2025
- Label A of B
- 60,9%
- EP-Online, 1.570 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 38
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 3,8% | 60 |
| A+++ | 3,6% | 57 |
| A++ | 1,0% | 16 |
| A+ | 1,0% | 16 |
| A | 35,6% | 559 |
| B | 15,8% | 248 |
| C | 18,0% | 283 |
| D | 7,1% | 112 |
| E | 8,0% | 126 |
| F | 2,8% | 44 |
| G | 3,1% | 49 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.570 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 3,8% | 60 | |
| A+++ | 3,6% | 57 | |
| A++ | 1,0% | 16 | |
| A+ | 1,0% | 16 | |
| A | 35,6% | 559 | |
| B | 15,8% | 248 | |
| C | 18,0% | 283 | |
| D | 7,1% | 112 | |
| E | 8,0% | 126 | |
| F | 2,8% | 44 | |
| G | 3,1% | 49 |
Deze verdeling gaat over 1.570 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 8,8% | 138 | |
| 1945–1964 | 14,6% | 230 | |
| 1965–1974 | 31,7% | 498 | |
| 1975–1991 | 17,7% | 278 | |
| 1992–2005 | 8,0% | 126 | |
| 2006–2014 | 11,5% | 181 | |
| 2015 en later | 7,6% | 119 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4793
- Fijnaart 2.276 woningen
- Nieuwemolen met Driehoek 58 woningen
- Oudemolen 86 woningen
- Verspreide huizen Fijnaart 154 woningen
- Verspreide huizen Heijningen 161 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.