Groenpeil

Postcodegebied 5244 's-Hertogenbosch

Postcodegebied 5244 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in 's-Hertogenbosch, gemeente 's-Hertogenbosch. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5244 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
760
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 447.563
CBS 2025
Label A of B
53,6%
EP-Online, 760 gelabeld
Publieke laadpunten
15
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026

EP-Online · stand 5 september 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 5244
Labelverdeling postcodegebied 5244
LabelAandeelWoningen
A++++1,7%13
A+++6,1%46
A++5,1%39
A+8,0%61
A17,8%135
B14,9%113
C42,8%325
D3,0%23
E0,4%3
G0,3%2
Totaal gelabeld100%760
Energielabels in postcodegebied 5244
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++1,7%13
A+++6,1%46
A++5,1%39
A+8,0%61
A17,8%135
B14,9%113
C42,8%325
D3,0%23
E0,4%3
G0,3%2

Deze verdeling gaat over 760 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 5244
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19450,8%6
1945–19640,8%6
1965–19741,1%8
1975–199177,5%589
1992–20052,4%18
2006–201410,0%76
2015 en later7,5%57

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 5244

Alle buurten in 's-Hertogenbosch

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.