Postcodegebied 5325 Maasdriel
Postcodegebied 5325 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Maasdriel, gemeente Maasdriel. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5325 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 236
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 497.903
- CBS 2025
- Label A of B
- 59,3%
- EP-Online, 236 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 4
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,4% | 1 |
| A+++ | 7,2% | 17 |
| A++ | 2,1% | 5 |
| A+ | 2,5% | 6 |
| A | 35,2% | 83 |
| B | 11,9% | 28 |
| C | 17,4% | 41 |
| D | 6,8% | 16 |
| E | 7,6% | 18 |
| F | 3,8% | 9 |
| G | 5,1% | 12 |
| Totaal gelabeld | 100% | 236 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,4% | 1 | |
| A+++ | 7,2% | 17 | |
| A++ | 2,1% | 5 | |
| A+ | 2,5% | 6 | |
| A | 35,2% | 83 | |
| B | 11,9% | 28 | |
| C | 17,4% | 41 | |
| D | 6,8% | 16 | |
| E | 7,6% | 18 | |
| F | 3,8% | 9 | |
| G | 5,1% | 12 |
Deze verdeling gaat over 236 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 9,3% | 22 | |
| 1945–1964 | 21,2% | 50 | |
| 1965–1974 | 9,3% | 22 | |
| 1975–1991 | 16,5% | 39 | |
| 1992–2005 | 16,5% | 39 | |
| 2006–2014 | 18,6% | 44 | |
| 2015 en later | 8,5% | 20 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5325
- Verspreide huizen Het Heust 111 woningen
- Verspreide huizen Uilecoten 244 woningen
- Well 215 woningen
- Wellseind-Slijkwell 117 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.