Postcodegebied 5375 Maashorst
Postcodegebied 5375 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Maashorst, gemeente Maashorst. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5375 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 396
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 503.968
- CBS 2025
- Label A of B
- 52,5%
- EP-Online, 396 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 9
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,5% | 2 |
| A+++ | 2,8% | 11 |
| A++ | 1,5% | 6 |
| A+ | 3,0% | 12 |
| A | 28,3% | 112 |
| B | 16,4% | 65 |
| C | 23,2% | 92 |
| D | 11,6% | 46 |
| E | 5,1% | 20 |
| F | 2,8% | 11 |
| G | 4,8% | 19 |
| Totaal gelabeld | 100% | 396 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,5% | 2 | |
| A+++ | 2,8% | 11 | |
| A++ | 1,5% | 6 | |
| A+ | 3,0% | 12 | |
| A | 28,3% | 112 | |
| B | 16,4% | 65 | |
| C | 23,2% | 92 | |
| D | 11,6% | 46 | |
| E | 5,1% | 20 | |
| F | 2,8% | 11 | |
| G | 4,8% | 19 |
Deze verdeling gaat over 396 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 8,6% | 34 | |
| 1945–1964 | 14,9% | 59 | |
| 1965–1974 | 27,3% | 108 | |
| 1975–1991 | 28,0% | 111 | |
| 1992–2005 | 8,8% | 35 | |
| 2006–2014 | 8,8% | 35 | |
| 2015 en later | 3,5% | 14 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 5375
- Reek 633 woningen
- Verspr.h. Reekse Heide en Bovenland 87 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.