Groenpeil

Postcodegebied 5912 Venlo

Postcodegebied 5912 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Venlo, gemeente Venlo. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 5912 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
3.233
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 301.135
CBS 2025
Label A of B
70,0%
EP-Online, 3.233 gelabeld
Publieke laadpunten
48
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 5912
Labelverdeling postcodegebied 5912
LabelAandeelWoningen
A++++2,9%95
A+++1,7%55
A++4,6%148
A+4,2%135
A37,0%1.197
B19,5%632
C18,8%609
D5,1%166
E2,5%82
F1,9%62
G1,6%52
Totaal gelabeld100%3.233
Energielabels in postcodegebied 5912
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++2,9%95
A+++1,7%55
A++4,6%148
A+4,2%135
A37,0%1.197
B19,5%632
C18,8%609
D5,1%166
E2,5%82
F1,9%62
G1,6%52

Deze verdeling gaat over 3.233 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 5912
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194510,2%329
1945–19644,4%142
1965–197419,5%631
1975–199121,9%708
1992–200519,1%618
2006–201414,3%462
2015 en later10,6%343

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 5912

Alle buurten in Venlo

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.