Postcodegebied 6086 Leudal
Postcodegebied 6086 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Leudal, gemeente Leudal. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6086 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 648
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 384.750
- CBS 2025
- Label A of B
- 46,1%
- EP-Online, 648 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 7
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,5% | 3 |
| A+++ | 0,9% | 6 |
| A++ | 1,1% | 7 |
| A+ | 1,1% | 7 |
| A | 22,5% | 146 |
| B | 20,1% | 130 |
| C | 25,6% | 166 |
| D | 9,1% | 59 |
| E | 8,2% | 53 |
| F | 4,8% | 31 |
| G | 6,2% | 40 |
| Totaal gelabeld | 100% | 648 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,5% | 3 | |
| A+++ | 0,9% | 6 | |
| A++ | 1,1% | 7 | |
| A+ | 1,1% | 7 | |
| A | 22,5% | 146 | |
| B | 20,1% | 130 | |
| C | 25,6% | 166 | |
| D | 9,1% | 59 | |
| E | 8,2% | 53 | |
| F | 4,8% | 31 | |
| G | 6,2% | 40 |
Deze verdeling gaat over 648 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 18,4% | 119 | |
| 1945–1964 | 14,4% | 93 | |
| 1965–1974 | 22,2% | 144 | |
| 1975–1991 | 23,5% | 152 | |
| 1992–2005 | 14,4% | 93 | |
| 2006–2014 | 4,6% | 30 | |
| 2015 en later | 2,6% | 17 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 6086
- Kern Neer 1.216 woningen
- Verspreide huizen Neer 290 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.