Postcodegebied 6265 Eijsden-Margraten
Postcodegebied 6265 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Eijsden-Margraten, gemeente Eijsden-Margraten. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6265 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 271
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 428.237
- CBS 2025
- Label A of B
- 41,3%
- EP-Online, 271 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 3
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 6,6% | 18 |
| A+ | 1,5% | 4 |
| A | 17,7% | 48 |
| B | 15,5% | 42 |
| C | 21,8% | 59 |
| D | 12,9% | 35 |
| E | 7,7% | 21 |
| F | 5,2% | 14 |
| G | 11,1% | 30 |
| Totaal gelabeld | 100% | 271 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 6,6% | 18 | |
| A+ | 1,5% | 4 | |
| A | 17,7% | 48 | |
| B | 15,5% | 42 | |
| C | 21,8% | 59 | |
| D | 12,9% | 35 | |
| E | 7,7% | 21 | |
| F | 5,2% | 14 | |
| G | 11,1% | 30 |
Deze verdeling gaat over 271 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 24,0% | 65 | |
| 1945–1964 | 15,5% | 42 | |
| 1965–1974 | 20,7% | 56 | |
| 1975–1991 | 21,4% | 58 | |
| 1992–2005 | 6,6% | 18 | |
| 2006–2014 | 4,8% | 13 | |
| 2015 en later | 7,0% | 19 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 6265
- Sint Geertruid 411 woningen
- Verspreide huizen 78 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.