Groenpeil

Postcodegebied 6669 Neder-Betuwe

Postcodegebied 6669 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Neder-Betuwe, gemeente Neder-Betuwe. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6669 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
969
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 394.656
CBS 2025
Label A of B
60,5%
EP-Online, 969 gelabeld
Publieke laadpunten
11
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 6669
Labelverdeling postcodegebied 6669
LabelAandeelWoningen
A++++0,5%5
A+++8,9%86
A++10,4%101
A+3,3%32
A22,5%218
B14,9%144
C22,5%218
D4,6%45
E5,4%52
F3,2%31
G3,8%37
Totaal gelabeld100%969
Energielabels in postcodegebied 6669
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,5%5
A+++8,9%86
A++10,4%101
A+3,3%32
A22,5%218
B14,9%144
C22,5%218
D4,6%45
E5,4%52
F3,2%31
G3,8%37

Deze verdeling gaat over 969 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 6669
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194510,7%104
1945–196416,3%158
1965–197426,1%253
1975–199117,1%166
1992–200513,5%131
2006–20146,5%63
2015 en later9,7%94

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 6669

Alle buurten in Neder-Betuwe

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.