Postcodegebied 6931 Westervoort
Postcodegebied 6931 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Westervoort, gemeente Westervoort. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 6931 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.945
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 353.409
- CBS 2025
- Label A of B
- 53,3%
- EP-Online, 1.945 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 29
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 1 |
| A+++ | 3,1% | 60 |
| A++ | 1,2% | 23 |
| A+ | 3,9% | 76 |
| A | 29,3% | 570 |
| B | 15,7% | 306 |
| C | 30,0% | 583 |
| D | 9,8% | 190 |
| E | 3,3% | 65 |
| F | 1,6% | 31 |
| G | 2,1% | 40 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.945 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 1 | |
| A+++ | 3,1% | 60 | |
| A++ | 1,2% | 23 | |
| A+ | 3,9% | 76 | |
| A | 29,3% | 570 | |
| B | 15,7% | 306 | |
| C | 30,0% | 583 | |
| D | 9,8% | 190 | |
| E | 3,3% | 65 | |
| F | 1,6% | 31 | |
| G | 2,1% | 40 |
Deze verdeling gaat over 1.945 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 7,4% | 143 | |
| 1945–1964 | 9,9% | 192 | |
| 1965–1974 | 18,4% | 358 | |
| 1975–1991 | 41,3% | 803 | |
| 1992–2005 | 3,8% | 73 | |
| 2006–2014 | 11,3% | 220 | |
| 2015 en later | 8,0% | 156 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 6931
- De Ganzepoel-Schans 1.099 woningen
- Westervoort 2.739 woningen
- Westervoort-Broeklanden 645 woningen
- Westervoort-Lange Maat en Hoogeind 1.404 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.