Groenpeil

Postcodegebied 7576 Oldenzaal

Postcodegebied 7576 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Oldenzaal, gemeente Oldenzaal. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 7576 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
1.553
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 312.235
CBS 2025
Label A of B
44,1%
EP-Online, 1.553 gelabeld
Publieke laadpunten
14
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 7576
Labelverdeling postcodegebied 7576
LabelAandeelWoningen
A++++0,5%7
A+++2,8%43
A++0,9%14
A+0,5%8
A18,5%287
B21,0%326
C41,0%637
D11,6%180
E2,6%40
F0,4%6
G0,3%5
Totaal gelabeld100%1.553
Energielabels in postcodegebied 7576
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,5%7
A+++2,8%43
A++0,9%14
A+0,5%8
A18,5%287
B21,0%326
C41,0%637
D11,6%180
E2,6%40
F0,4%6
G0,3%5

Deze verdeling gaat over 1.553 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 7576
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19450,3%4
1945–19640,3%5
1965–197480,9%1.256
1975–199112,8%199
1992–20050,9%14
2006–20141,7%27
2015 en later3,1%48

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 7576

Alle buurten in Oldenzaal

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.