Postcodegebied 7625 Borne
Postcodegebied 7625 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Borne, gemeente Borne. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 7625 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 222
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 512.000
- CBS 2025
- Label A of B
- 50,5%
- EP-Online, 222 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 6
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,5% | 1 |
| A+++ | 5,9% | 13 |
| A++ | 3,2% | 7 |
| A+ | 5,0% | 11 |
| A | 19,4% | 43 |
| B | 16,7% | 37 |
| C | 22,5% | 50 |
| D | 9,5% | 21 |
| E | 3,2% | 7 |
| F | 5,4% | 12 |
| G | 9,0% | 20 |
| Totaal gelabeld | 100% | 222 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,5% | 1 | |
| A+++ | 5,9% | 13 | |
| A++ | 3,2% | 7 | |
| A+ | 5,0% | 11 | |
| A | 19,4% | 43 | |
| B | 16,7% | 37 | |
| C | 22,5% | 50 | |
| D | 9,5% | 21 | |
| E | 3,2% | 7 | |
| F | 5,4% | 12 | |
| G | 9,0% | 20 |
Deze verdeling gaat over 222 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 29,3% | 65 | |
| 1945–1964 | 11,3% | 25 | |
| 1965–1974 | 10,8% | 24 | |
| 1975–1991 | 25,7% | 57 | |
| 1992–2005 | 13,5% | 30 | |
| 2006–2014 | 7,7% | 17 | |
| 2015 en later | 1,8% | 4 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 7625
- Zenderen 402 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.