Groenpeil

Postcodegebied 7681 Twenterand

Postcodegebied 7681 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Twenterand, gemeente Twenterand. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 7681 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
2.284
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 324.223
CBS 2025
Label A of B
57,0%
EP-Online, 2.284 gelabeld
Publieke laadpunten
30
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 7681
Labelverdeling postcodegebied 7681
LabelAandeelWoningen
A++++1,2%28
A+++2,6%59
A++3,1%71
A+4,6%106
A32,4%739
B13,0%298
C25,1%574
D7,4%169
E4,6%105
F2,8%63
G3,2%72
Totaal gelabeld100%2.284
Energielabels in postcodegebied 7681
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++1,2%28
A+++2,6%59
A++3,1%71
A+4,6%106
A32,4%739
B13,0%298
C25,1%574
D7,4%169
E4,6%105
F2,8%63
G3,2%72

Deze verdeling gaat over 2.284 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 7681
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19454,9%113
1945–196419,5%445
1965–197420,1%459
1975–199126,7%610
1992–200516,9%385
2006–20144,9%112
2015 en later7,0%160

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 7681

Alle buurten in Twenterand

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.