Groenpeil

Postcodegebied 7691 Hardenberg

Postcodegebied 7691 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Hardenberg, gemeente Hardenberg. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 7691 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
772
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 352.318
CBS 2025
Label A of B
72,7%
EP-Online, 772 gelabeld
Publieke laadpunten
8
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 7691
Labelverdeling postcodegebied 7691
LabelAandeelWoningen
A++++8,0%62
A+++7,0%54
A++1,0%8
A+4,7%36
A37,8%292
B14,1%109
C11,0%85
D4,5%35
E4,3%33
F3,9%30
G3,6%28
Totaal gelabeld100%772
Energielabels in postcodegebied 7691
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++8,0%62
A+++7,0%54
A++1,0%8
A+4,7%36
A37,8%292
B14,1%109
C11,0%85
D4,5%35
E4,3%33
F3,9%30
G3,6%28

Deze verdeling gaat over 772 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 7691
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19455,2%40
1945–196415,9%123
1965–197418,7%144
1975–199116,5%127
1992–200514,2%110
2006–201413,9%107
2015 en later15,7%121

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 7691

Alle buurten in Hardenberg

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.