Groenpeil

Postcodegebied 8077 Nunspeet

Postcodegebied 8077 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Nunspeet, gemeente Nunspeet. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 8077 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
690
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 579.907
CBS 2025
Label A of B
45,7%
EP-Online, 690 gelabeld
Publieke laadpunten
8
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 8077
Labelverdeling postcodegebied 8077
LabelAandeelWoningen
A++++0,3%2
A+++1,9%13
A++3,0%21
A+4,8%33
A26,8%185
B8,8%61
C29,1%201
D12,2%84
E8,0%55
F2,2%15
G2,9%20
Totaal gelabeld100%690
Energielabels in postcodegebied 8077
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,3%2
A+++1,9%13
A++3,0%21
A+4,8%33
A26,8%185
B8,8%61
C29,1%201
D12,2%84
E8,0%55
F2,2%15
G2,9%20

Deze verdeling gaat over 690 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 8077
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19458,8%61
1945–19644,9%34
1965–19744,3%30
1975–199113,8%95
1992–200511,3%78
2006–201418,3%126
2015 en later38,6%266

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 8077

Alle buurten in Nunspeet

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.