Groenpeil

Postcodegebied 8124 Olst-Wijhe

Postcodegebied 8124 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Olst-Wijhe, gemeente Olst-Wijhe. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 8124 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
263
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 539.725
CBS 2025
Label A of B
56,7%
EP-Online, 263 gelabeld
Publieke laadpunten
7
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 8124
Labelverdeling postcodegebied 8124
LabelAandeelWoningen
A++++1,1%3
A+++6,5%17
A++3,4%9
A+0,4%1
A30,8%81
B14,4%38
C19,4%51
D7,6%20
E4,6%12
F3,4%9
G8,4%22
Totaal gelabeld100%263
Energielabels in postcodegebied 8124
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++1,1%3
A+++6,5%17
A++3,4%9
A+0,4%1
A30,8%81
B14,4%38
C19,4%51
D7,6%20
E4,6%12
F3,4%9
G8,4%22

Deze verdeling gaat over 263 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 8124
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194526,6%70
1945–196414,8%39
1965–197412,2%32
1975–19919,1%24
1992–200516,0%42
2006–201413,3%35
2015 en later8,0%21

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 8124

Alle buurten in Olst-Wijhe

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.