Postcodegebied 8264 Kampen
Postcodegebied 8264 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Kampen, gemeente Kampen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 8264 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 567
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 391.389
- CBS 2025
- Label A of B
- 59,8%
- EP-Online, 567 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 6
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 1 |
| A+++ | 0,2% | 1 |
| A++ | 0,2% | 1 |
| A+ | 0,7% | 4 |
| A | 31,0% | 176 |
| B | 27,5% | 156 |
| C | 36,9% | 209 |
| D | 2,3% | 13 |
| E | 0,7% | 4 |
| F | 0,2% | 1 |
| G | 0,2% | 1 |
| Totaal gelabeld | 100% | 567 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 1 | |
| A+++ | 0,2% | 1 | |
| A++ | 0,2% | 1 | |
| A+ | 0,7% | 4 | |
| A | 31,0% | 176 | |
| B | 27,5% | 156 | |
| C | 36,9% | 209 | |
| D | 2,3% | 13 | |
| E | 0,7% | 4 | |
| F | 0,2% | 1 | |
| G | 0,2% | 1 |
Deze verdeling gaat over 567 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 0,4% | 2 | |
| 1945–1964 | 0,2% | 1 | |
| 1965–1974 | 3,2% | 18 | |
| 1975–1991 | 75,5% | 428 | |
| 1992–2005 | 5,5% | 31 | |
| 2006–2014 | 15,3% | 87 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 8264
- De Melm 64 woningen
- Hagenbroek 848 woningen
- Hanzewijk/Greente 1.387 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.