Groenpeil

Postcodegebied 9269 Dantumadiel

Postcodegebied 9269 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Dantumadiel, gemeente Dantumadiel. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 9269 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
986
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 306.581
CBS 2025
Label A of B
50,8%
EP-Online, 986 gelabeld
Publieke laadpunten
4
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 9269
Labelverdeling postcodegebied 9269
LabelAandeelWoningen
A++++0,3%3
A+++0,5%5
A++0,4%4
A+3,8%37
A25,7%253
B20,2%199
C32,5%320
D8,9%88
E2,9%29
F1,7%17
G3,1%31
Totaal gelabeld100%986
Energielabels in postcodegebied 9269
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++0,3%3
A+++0,5%5
A++0,4%4
A+3,8%37
A25,7%253
B20,2%199
C32,5%320
D8,9%88
E2,9%29
F1,7%17
G3,1%31

Deze verdeling gaat over 986 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 9269
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194511,0%108
1945–196413,3%131
1965–197424,5%242
1975–199129,3%289
1992–200516,8%166
2006–20143,9%38
2015 en later1,2%12

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 9269

Alle buurten in Dantumadiel

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.