Groenpeil

Rozendaal

Gemeente Rozendaal in Gelderland, 1.836 inwoners en 709 woningen (Centraal Bureau voor de Statistiek, CBS 2025). Energielabels, bouwjaren en woningtypes komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). Hieronder de cijfers voor de hele gemeente en per buurt.

Woningen
709
CBS 2025
Inwoners
1.836
CBS 2025
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 788.000
CBS 2025
Label A of B
45,8%
van 404 gelabelde woningen, EP-Online
Dekking energielabels
57,0%
woningen met geregistreerd label

EP-Online · stand 5 september 2026

Energielabels

Labelverdeling Rozendaal
Labelverdeling Rozendaal
LabelAandeelWoningen
A+++0,7%3
A++1,5%6
A+2,2%9
A27,0%109
B14,4%58
C26,7%108
D9,7%39
E8,4%34
F5,4%22
G4,0%16
Totaal gelabeld100%404
Energielabels in Rozendaal
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A+++0,7%3
A++1,5%6
A+2,2%9
A27,0%109
B14,4%58
C26,7%108
D9,7%39
E8,4%34
F5,4%22
G4,0%16

Deze verdeling gaat over de 57,0% van de woningen in de gemeente met een geregistreerd label, 404 in totaal.

Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in Rozendaal
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 19458,9%36
1945–196436,4%147
1965–197417,6%71
1975–19914,0%16
1992–200517,8%72
2006–20145,0%20
2015 en later10,4%42

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026

Woningtype

Woningtypes in Rozendaal
WoningtypeAandeel (staaf)AandeelWoningen
Vrijstaand34,4%139
Twee-onder-een-kap45,0%182
Hoekwoning9,2%37
Tussenwoning10,4%42
Appartement1,0%4

CBS 2025 · DOT-NL 5 september 2026

Zonnepanelen en laadpunten

Zonnestroominstallaties
412
op woningen, CBS 2025
Opgesteld vermogen
2,1 MW
CBS 2025
Installaties per 100 woningen
58,1
installaties (CBS 2025) per woningvoorraad (CBS 2025)
Publieke laadpunten
11
laadlocaties, DOT-NL, stand 5 september 2026

Zonnestroom: CBS Zonnestroom woningen, peiljaar 2025. Laadpunten: DOT-NL, het landelijke laadpuntenregister van het Nationaal Dataportaal Wegverkeer (NDW), stand 5 september 2026.

Buurten in Rozendaal

1 buurt met voldoende data. 1 buurt heeft te weinig woningen (minder dan 50) of te weinig gelabelde woningen (onder 30%) en krijgt geen eigen pagina.

BuurtWoningenLabel A of BDekking
Rozendaal70146,0%57,3%

Woningen: CBS 2025. Aandeel label A of B en dekking: EP-Online, gelabelde woningen.

Postcodegebieden in Rozendaal

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.