Groenpeil

Badhoevedorp Antoniushoeve in Haarlemmermeer

Buurt in wijk Badhoevedorp, gemeente Haarlemmermeer, postcodegebied 1171. 1.280 inwoners in 536 woningen (Centraal Bureau voor de Statistiek, CBS 2025). Van de 383 gelabelde woningen (EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland, RVO) heeft 69,2% label A of B; in de hele gemeente is dat 70,0%.

Woningen
536
CBS 2025
Inwoners
1.280
CBS 2025
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 529.000
CBS 2025, gemeente € 499.000
Koopwoningen
55,0%
CBS 2025
Label A of B
69,2%
EP-Online, 383 gelabeld
Dekking energielabels
71,5%
woningen met geregistreerd label

EP-Online · bestand 2026-09

Energielabels

Labelverdeling Badhoevedorp Antoniushoeve
Labelverdeling Badhoevedorp Antoniushoeve
LabelAandeelWoningen
A+++2,3%9
A++2,3%9
A+15,1%58
A38,9%149
B10,4%40
C22,5%86
D5,5%21
E1,3%5
F0,8%3
G0,8%3
Totaal gelabeld100%383
Ter vergelijking: gemeente Haarlemmermeer
Ter vergelijking: gemeente Haarlemmermeer
LabelAandeelWoningen
A++++1,9%830
A+++4,1%1.810
A++3,0%1.302
A+4,0%1.768
A38,5%16.813
B18,5%8.080
C19,7%8.601
D5,3%2.306
E2,2%945
F1,3%588
G1,5%647
Totaal gelabeld100%43.690
Energielabels Badhoevedorp Antoniushoeve vergeleken met Haarlemmermeer
LabelStavenBadhoevedorp AntoniushoeveHaarlemmermeer
A++++0,0%1,9%
A+++2,3%4,1%
A++2,3%3,0%
A+15,1%4,0%
A38,9%38,5%
B10,4%18,5%
C22,5%19,7%
D5,5%5,3%
E1,3%2,2%
F0,8%1,3%
G0,8%1,5%

Badhoevedorp Antoniushoeve Haarlemmermeer

Deze verdeling gaat over de 71,5% van de woningen in deze buurt die een geregistreerd label heeft. Een label beschrijft de woning zoals die er op de opnamedatum bij stond, niet hoeveel energie de bewoners verbruiken.

Gelabelde woningen · EP-Online 2026-09

Bouwjaar

Bouwperiodes Badhoevedorp Antoniushoeve vergeleken met Haarlemmermeer
BouwperiodeStavenBadhoevedorp AntoniushoeveHaarlemmermeer
vóór 19451,8%4,8%
1945–19640,5%6,7%
1965–197457,7%12,1%
1975–199123,0%27,0%
1992–20050,5%26,5%
2006–201412,5%9,2%
2015 en later3,9%13,7%

Badhoevedorp Antoniushoeve Haarlemmermeer

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Groeikernen en flats

Grootste groep in deze buurt: 57,7% van de gelabelde woningen is gebouwd 1965–1974.

Galerijflats en rijenwoningen uit deze jaren hebben wél een spouw, maar die is bij oplevering zelden gevuld. Dat maakt na-isoleren relatief eenvoudig, en dat is op grote schaal gebeurd. Landelijk zit 45% van deze woningen op label A of B en 24% op D of lager; C is met 32% het meest voorkomende losse label.

Gelabelde woningen · EP-Online 2026-09

Woningtype

Woningtypes Badhoevedorp Antoniushoeve vergeleken met Haarlemmermeer
WoningtypeStavenBadhoevedorp AntoniushoeveHaarlemmermeer
Vrijstaand4,7%7,1%
Twee-onder-een-kap18,8%15,9%
Hoekwoning7,0%6,7%
Tussenwoning31,1%35,5%
Appartement38,4%33,4%
Onbekend type0,0%1,2%

Badhoevedorp Antoniushoeve Haarlemmermeer

CBS 2022 · DOT-NL 5 september 2026

Zonnepanelen en laadpunten

Woningen met zonnepanelen
42,0%
CBS 2024
Installaties
190
35,4 per 100 woningen (CBS 2022); gemeente 39,5 (CBS 2025)
Opgesteld vermogen
623 kW
CBS 2022
Publieke laadpunten
4
8 aansluitingen, waarvan 0 snelladers; DOT-NL 5 september 2026

Zonnestroom: CBS Zonnestroom woningen, peiljaar 2022; aandeel woningen met zonnepanelen: CBS 2024. Laadpunten: DOT-NL, het landelijke laadpuntenregister van het Nationaal Dataportaal Wegverkeer (NDW), stand 5 september 2026.

Andere buurten in wijk Badhoevedorp

Alle buurten in Haarlemmermeer

Wat kan ik aan mijn woning doen?

Vul een adres in voor het geregistreerde label en bouwjaar, met generieke stappen per bouwperiode en woningtype. Het adres wordt niet opgeslagen.

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.