Groenpeil

De Bulders West in Heeze-Leende

Buurt in wijk Wijk 00 Heeze, gemeente Heeze-Leende, postcodegebied 5591. 380 inwoners in 135 woningen (Centraal Bureau voor de Statistiek, CBS 2025). Van de 127 gelabelde woningen (EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland, RVO) heeft 100,0% label A of B; in de hele gemeente is dat 63,2%.

Woningen
135
CBS 2025
Inwoners
380
CBS 2025
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 561.000
CBS 2025, gemeente € 503.000
Koopwoningen
84,0%
CBS 2025
Label A of B
100,0%
EP-Online, 127 gelabeld
Dekking energielabels
94,1%
woningen met geregistreerd label

EP-Online · bestand 2026-11

Energielabels

Labelverdeling De Bulders West
Labelverdeling De Bulders West
LabelAandeelWoningen
A++++3,1%4
A+++29,1%37
A++13,4%17
A+1,6%2
A52,8%67
Totaal gelabeld100%127
Ter vergelijking: gemeente Heeze-Leende
Ter vergelijking: gemeente Heeze-Leende
LabelAandeelWoningen
A++++2,6%106
A+++6,7%277
A++2,4%100
A+2,5%103
A32,1%1.332
B17,0%704
C22,7%941
D5,5%227
E3,4%142
F2,6%107
G2,7%110
Totaal gelabeld100%4.149
Energielabels De Bulders West vergeleken met Heeze-Leende
LabelStavenDe Bulders WestHeeze-Leende
A++++3,1%2,6%
A+++29,1%6,7%
A++13,4%2,4%
A+1,6%2,5%
A52,8%32,1%
B0,0%17,0%
C0,0%22,7%
D0,0%5,5%
E0,0%3,4%
F0,0%2,6%
G0,0%2,7%

De Bulders West Heeze-Leende

Deze verdeling gaat over de 94,1% van de woningen in deze buurt die een geregistreerd label heeft. Een label beschrijft de woning zoals die er op de opnamedatum bij stond, niet hoeveel energie de bewoners verbruiken.

Gelabelde woningen · EP-Online 2026-11

Bouwjaar

Bouwperiodes De Bulders West vergeleken met Heeze-Leende
BouwperiodeStavenDe Bulders WestHeeze-Leende
vóór 19450,0%7,4%
1945–19640,0%12,7%
1965–19740,0%20,2%
1975–19910,0%23,5%
1992–20050,0%9,4%
2006–201421,3%13,9%
2015 en later78,7%13,1%

De Bulders West Heeze-Leende

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Recente bouw

Grootste groep in deze buurt: 78,7% van de gelabelde woningen is gebouwd 2015 en later.

Deze woningen zijn gebouwd onder de laatste EPC-eisen en, sinds 2021, onder BENG. Zonnepanelen en een warmtepomp zijn eerder regel dan uitzondering, wat labels boven A oplevert: landelijk heeft 66% label A+ of hoger, met A+++ als meest voorkomende label.

Gelabelde woningen · EP-Online 2026-11

Woningtype

Woningtypes De Bulders West vergeleken met Heeze-Leende
WoningtypeStavenDe Bulders WestHeeze-Leende
Vrijstaand18,9%28,2%
Twee-onder-een-kap34,6%27,3%
Hoekwoning12,6%10,9%
Tussenwoning33,9%21,0%
Appartement0,0%12,0%
Onbekend type0,0%0,6%

De Bulders West Heeze-Leende

CBS · DOT-NL 2 november 2026

Zonnepanelen en laadpunten

Woningen met zonnepanelen
–
CBS
Installaties
–
CBS
Opgesteld vermogen
–
CBS
Publieke laadpunten
1
2 aansluitingen, waarvan 0 snelladers; DOT-NL 2 november 2026

Zonnestroom: CBS Zonnestroom woningen. Laadpunten: DOT-NL, het landelijke laadpuntenregister van het Nationaal Dataportaal Wegverkeer (NDW), stand 2 november 2026.

Andere buurten in wijk Wijk 00 Heeze

Alle buurten in Heeze-Leende

Wat kan ik aan mijn woning doen?

Vul een adres in voor het geregistreerde label en bouwjaar, met generieke stappen per bouwperiode en woningtype. Het adres wordt niet opgeslagen.

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.