Groenpeil

Carmel in Hulst

Buurt in wijk Hulst, gemeente Hulst, postcodegebied 4561. 1.115 inwoners in 638 woningen (Centraal Bureau voor de Statistiek, CBS 2025). Van de 439 gelabelde woningen (EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland, RVO) heeft 62,0% label A of B; in de hele gemeente is dat 55,5%.

Woningen
638
CBS 2025
Inwoners
1.115
CBS 2025
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 240.000
CBS 2025, gemeente € 308.000
Koopwoningen
59,0%
CBS 2025
Label A of B
62,0%
EP-Online, 439 gelabeld
Dekking energielabels
68,8%
woningen met geregistreerd label

EP-Online · bestand 2026-09

Energielabels

Labelverdeling Carmel
Labelverdeling Carmel
LabelAandeelWoningen
A++++8,2%36
A+++12,5%55
A++6,2%27
A+4,1%18
A23,9%105
B7,1%31
C14,4%63
D5,7%25
E10,9%48
F3,4%15
G3,6%16
Totaal gelabeld100%439
Ter vergelijking: gemeente Hulst
Ter vergelijking: gemeente Hulst
LabelAandeelWoningen
A++++0,8%59
A+++5,7%435
A++2,3%177
A+2,9%221
A26,5%2.025
B17,3%1.322
C19,4%1.482
D7,1%546
E5,3%404
F5,1%388
G7,7%585
Totaal gelabeld100%7.644
Energielabels Carmel vergeleken met Hulst
LabelStavenCarmelHulst
A++++8,2%0,8%
A+++12,5%5,7%
A++6,2%2,3%
A+4,1%2,9%
A23,9%26,5%
B7,1%17,3%
C14,4%19,4%
D5,7%7,1%
E10,9%5,3%
F3,4%5,1%
G3,6%7,7%

Carmel Hulst

Deze verdeling gaat over de 68,8% van de woningen in deze buurt die een geregistreerd label heeft. Een label beschrijft de woning zoals die er op de opnamedatum bij stond, niet hoeveel energie de bewoners verbruiken.

Gelabelde woningen · EP-Online 2026-09

Bouwjaar

Bouwperiodes Carmel vergeleken met Hulst
BouwperiodeStavenCarmelHulst
vóór 19458,4%16,8%
1945–196426,7%11,7%
1965–19742,7%18,3%
1975–199114,8%21,1%
1992–200512,8%14,3%
2006–201415,5%9,0%
2015 en later19,1%8,8%

Carmel Hulst

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Wederopbouw

Grootste groep in deze buurt: 26,7% van de gelabelde woningen is gebouwd 1945–1964.

Er werd snel en sober gebouwd: dunne spouwmuren zonder isolatie, enkel glas en ongeïsoleerde daken. Veel van deze woningen zijn later na-geïsoleerd, en juist daardoor lopen de labels ver uiteen. Landelijk heeft 39% van deze woningen label D of lager en 35% label A of B; C is met 26% het meest voorkomende losse label.

Gelabelde woningen · EP-Online 2026-09

Woningtype

Woningtypes Carmel vergeleken met Hulst
WoningtypeStavenCarmelHulst
Vrijstaand10,5%32,8%
Twee-onder-een-kap22,1%20,8%
Hoekwoning18,0%9,9%
Tussenwoning37,4%20,7%
Appartement12,1%15,4%
Onbekend type0,0%0,4%

Carmel Hulst

CBS 2022 · DOT-NL 5 september 2026

Zonnepanelen en laadpunten

Woningen met zonnepanelen
60,0%
CBS 2024
Installaties
354
55,5 per 100 woningen (CBS 2022); gemeente 54,8 (CBS 2025)
Opgesteld vermogen
964 kW
CBS 2022
Publieke laadpunten
4
8 aansluitingen, waarvan 0 snelladers; DOT-NL 5 september 2026

Zonnestroom: CBS Zonnestroom woningen, peiljaar 2022; aandeel woningen met zonnepanelen: CBS 2024. Laadpunten: DOT-NL, het landelijke laadpuntenregister van het Nationaal Dataportaal Wegverkeer (NDW), stand 5 september 2026.

Andere buurten in wijk Hulst

Alle buurten in Hulst

Wat kan ik aan mijn woning doen?

Vul een adres in voor het geregistreerde label en bouwjaar, met generieke stappen per bouwperiode en woningtype. Het adres wordt niet opgeslagen.

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.