Postcodegebied 4561 Hulst
Postcodegebied 4561 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Hulst, gemeente Hulst. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4561 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 3.227
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 300.434
- CBS 2025
- Label A of B
- 65,8%
- EP-Online, 3.227 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 20
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 1,2% | 40 |
| A+++ | 6,9% | 222 |
| A++ | 1,9% | 62 |
| A+ | 4,1% | 131 |
| A | 33,0% | 1.065 |
| B | 18,7% | 604 |
| C | 17,3% | 557 |
| D | 5,9% | 192 |
| E | 4,5% | 145 |
| F | 3,2% | 103 |
| G | 3,3% | 106 |
| Totaal gelabeld | 100% | 3.227 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 1,2% | 40 | |
| A+++ | 6,9% | 222 | |
| A++ | 1,9% | 62 | |
| A+ | 4,1% | 131 | |
| A | 33,0% | 1.065 | |
| B | 18,7% | 604 | |
| C | 17,3% | 557 | |
| D | 5,9% | 192 | |
| E | 4,5% | 145 | |
| F | 3,2% | 103 | |
| G | 3,3% | 106 |
Deze verdeling gaat over 3.227 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 11,3% | 366 | |
| 1945–1964 | 7,1% | 228 | |
| 1965–1974 | 20,1% | 650 | |
| 1975–1991 | 24,0% | 774 | |
| 1992–2005 | 17,3% | 559 | |
| 2006–2014 | 11,5% | 371 | |
| 2015 en later | 8,6% | 279 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4561
- Absdaalseweg 173 woningen
- Binnenstad 1.072 woningen
- Buitengebied Hulst 228 woningen
- Carmel 638 woningen
- Dullaert 722 woningen
- Linie 747 woningen
- Nassau 373 woningen
- Puienput 532 woningen
- Zoetevaart 668 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.