Postcodegebied 2595 's-Gravenhage
Postcodegebied 2595 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in 's-Gravenhage, gemeente 's-Gravenhage. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2595 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 4.934
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 405.928
- CBS 2025
- Label A of B
- 75,3%
- EP-Online, 4.934 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 78
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 0,2% | 10 |
| A++ | 18,8% | 930 |
| A+ | 7,3% | 359 |
| A | 37,6% | 1.857 |
| B | 11,4% | 561 |
| C | 11,0% | 543 |
| D | 6,5% | 320 |
| E | 3,1% | 155 |
| F | 2,4% | 117 |
| G | 1,7% | 82 |
| Totaal gelabeld | 100% | 4.934 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 0,2% | 10 | |
| A++ | 18,8% | 930 | |
| A+ | 7,3% | 359 | |
| A | 37,6% | 1.857 | |
| B | 11,4% | 561 | |
| C | 11,0% | 543 | |
| D | 6,5% | 320 | |
| E | 3,1% | 155 | |
| F | 2,4% | 117 | |
| G | 1,7% | 82 |
Deze verdeling gaat over 4.934 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 15,6% | 772 | |
| 1945–1964 | 11,7% | 575 | |
| 1965–1974 | 0,2% | 9 | |
| 1975–1991 | 21,7% | 1.073 | |
| 1992–2005 | 5,8% | 287 | |
| 2006–2014 | 16,1% | 792 | |
| 2015 en later | 28,9% | 1.426 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2595
- Bezuidenhout-Midden 2.512 woningen
- Bezuidenhout-Oost 5.314 woningen
- Bezuidenhout-West 3.027 woningen
- Rivierenbuurt-Noord 1.996 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.