Postcodegebied 2652 Lansingerland
Postcodegebied 2652 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Lansingerland, gemeente Lansingerland. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2652 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 4.229
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 561.297
- CBS 2025
- Label A of B
- 100,0%
- EP-Online, 4.229 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 104
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 2,9% | 122 |
| A+++ | 14,1% | 595 |
| A++ | 3,0% | 128 |
| A+ | 8,4% | 356 |
| A | 69,1% | 2.921 |
| B | 2,5% | 105 |
| C | 0,0% | 2 |
| Totaal gelabeld | 100% | 4.229 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 2,9% | 122 | |
| A+++ | 14,1% | 595 | |
| A++ | 3,0% | 128 | |
| A+ | 8,4% | 356 | |
| A | 69,1% | 2.921 | |
| B | 2,5% | 105 | |
| C | 0,0% | 2 |
Deze verdeling gaat over 4.229 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| 1965–1974 | 0,0% | 1 | |
| 1975–1991 | 0,0% | 1 | |
| 1992–2005 | 23,2% | 982 | |
| 2006–2014 | 42,8% | 1.809 | |
| 2015 en later | 34,0% | 1.436 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2652
- Berkel Dorp 842 woningen
- Bolwerk 313 woningen
- Bonfut 195 woningen
- Gouden Griffelbuurt 510 woningen
- Gouden Hart 510 woningen
- Gouden Uilbuurt 546 woningen
- Havenbuurt 916 woningen
- Merenbuurt 532 woningen
- Noordeinde 643 woningen
- Parkbuurt 573 woningen
- Rivierenbuurt 1.031 woningen
- Toneelbuurt 421 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.