Postcodegebied 2675 Westland
Postcodegebied 2675 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Westland, gemeente Westland. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2675 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.725
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 475.144
- CBS 2025
- Label A of B
- 58,1%
- EP-Online, 1.725 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 35
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 2 |
| A+++ | 2,8% | 49 |
| A++ | 1,2% | 21 |
| A+ | 3,1% | 54 |
| A | 27,7% | 477 |
| B | 23,1% | 399 |
| C | 22,4% | 386 |
| D | 7,9% | 137 |
| E | 5,3% | 91 |
| F | 3,7% | 64 |
| G | 2,6% | 45 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.725 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 2 | |
| A+++ | 2,8% | 49 | |
| A++ | 1,2% | 21 | |
| A+ | 3,1% | 54 | |
| A | 27,7% | 477 | |
| B | 23,1% | 399 | |
| C | 22,4% | 386 | |
| D | 7,9% | 137 | |
| E | 5,3% | 91 | |
| F | 3,7% | 64 | |
| G | 2,6% | 45 |
Deze verdeling gaat over 1.725 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 16,1% | 278 | |
| 1945–1964 | 13,7% | 236 | |
| 1965–1974 | 19,8% | 342 | |
| 1975–1991 | 20,2% | 348 | |
| 1992–2005 | 14,1% | 244 | |
| 2006–2014 | 9,9% | 171 | |
| 2015 en later | 6,1% | 106 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 2675
- Achter de Dijk 350 woningen
- Bedrijventerrein Honsel 66 woningen
- Buitengebied Honselersdijk 860 woningen
- Burgemeesterswijk 814 woningen
- Honselersdijk centrum 251 woningen
- Vogelwijk 808 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.