Groenpeil

Postcodegebied 2969 Molenlanden

Postcodegebied 2969 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Molenlanden, gemeente Molenlanden. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 2969 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Woningen met energielabel
437
EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
€ 492.250
CBS 2025
Label A of B
58,4%
EP-Online, 437 gelabeld
Publieke laadpunten
5
laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026

EP-Online · stand 2 november 2026

Energielabels

Labelverdeling postcodegebied 2969
Labelverdeling postcodegebied 2969
LabelAandeelWoningen
A++++2,7%12
A+++4,3%19
A++0,5%2
A+3,2%14
A27,0%118
B20,6%90
C25,9%113
D8,0%35
E3,7%16
F0,9%4
G3,2%14
Totaal gelabeld100%437
Energielabels in postcodegebied 2969
LabelAandeel (staaf)AandeelWoningen
A++++2,7%12
A+++4,3%19
A++0,5%2
A+3,2%14
A27,0%118
B20,6%90
C25,9%113
D8,0%35
E3,7%16
F0,9%4
G3,2%14

Deze verdeling gaat over 437 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.

Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026

Bouwjaar

Bouwperiodes in postcodegebied 2969
BouwperiodeAandeel (staaf)AandeelWoningen
vóór 194514,6%64
1945–196413,7%60
1965–197418,3%80
1975–199126,5%116
1992–200511,2%49
2006–20148,2%36
2015 en later7,3%32

Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.

Buurten in postcodegebied 2969

Alle buurten in Molenlanden

Bronnen en peildatum

Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.