Postcodegebied 3135 Vlaardingen
Postcodegebied 3135 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Vlaardingen, gemeente Vlaardingen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 3135 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 3.063
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 352.840
- CBS 2025
- Label A of B
- 52,4%
- EP-Online, 3.063 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 59
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 2 |
| A+++ | 0,0% | 1 |
| A++ | 0,3% | 10 |
| A+ | 6,1% | 186 |
| A | 22,9% | 702 |
| B | 23,0% | 703 |
| C | 15,4% | 473 |
| D | 12,7% | 388 |
| E | 10,2% | 311 |
| F | 5,8% | 179 |
| G | 3,5% | 108 |
| Totaal gelabeld | 100% | 3.063 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,1% | 2 | |
| A+++ | 0,0% | 1 | |
| A++ | 0,3% | 10 | |
| A+ | 6,1% | 186 | |
| A | 22,9% | 702 | |
| B | 23,0% | 703 | |
| C | 15,4% | 473 | |
| D | 12,7% | 388 | |
| E | 10,2% | 311 | |
| F | 5,8% | 179 | |
| G | 3,5% | 108 |
Deze verdeling gaat over 3.063 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 20,7% | 635 | |
| 1945–1964 | 43,1% | 1.321 | |
| 1965–1974 | 2,2% | 68 | |
| 1975–1991 | 4,3% | 132 | |
| 1992–2005 | 9,8% | 299 | |
| 2006–2014 | 15,5% | 474 | |
| 2015 en later | 4,4% | 134 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 3135
- Babberspolder Noord 901 woningen
- Babberspolder Oost 1.993 woningen
- Babberspolder West 2.149 woningen
- Oranjebuurt 458 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.