Postcodegebied 3202 Nissewaard
Postcodegebied 3202 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Nissewaard, gemeente Nissewaard. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 3202 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.523
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 249.640
- CBS 2025
- Label A of B
- 38,9%
- EP-Online, 2.523 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 40
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A+++ | 0,0% | 1 |
| A++ | 0,3% | 8 |
| A+ | 9,2% | 231 |
| A | 20,1% | 506 |
| B | 9,3% | 235 |
| C | 21,8% | 551 |
| D | 16,2% | 409 |
| E | 10,7% | 270 |
| F | 7,3% | 183 |
| G | 5,1% | 129 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.523 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A+++ | 0,0% | 1 | |
| A++ | 0,3% | 8 | |
| A+ | 9,2% | 231 | |
| A | 20,1% | 506 | |
| B | 9,3% | 235 | |
| C | 21,8% | 551 | |
| D | 16,2% | 409 | |
| E | 10,7% | 270 | |
| F | 7,3% | 183 | |
| G | 5,1% | 129 |
Deze verdeling gaat over 2.523 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 2,1% | 52 | |
| 1945–1964 | 64,8% | 1.636 | |
| 1965–1974 | 12,6% | 319 | |
| 1975–1991 | 0,1% | 3 | |
| 1992–2005 | 2,3% | 58 | |
| 2006–2014 | 18,0% | 455 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 3202
- Hoogwerf-Noord 981 woningen
- Hoogwerf-Zuid 994 woningen
- Schiekamp-Noord 657 woningen
- Schiekamp-Zuid 1.060 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.