Postcodegebied 3244 Goeree-Overflakkee
Postcodegebied 3244 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Goeree-Overflakkee, gemeente Goeree-Overflakkee. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 3244 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 778
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 367.636
- CBS 2025
- Label A of B
- 48,6%
- EP-Online, 778 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 9
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 6,4% | 50 |
| A+++ | 8,2% | 64 |
| A++ | 0,6% | 5 |
| A+ | 0,8% | 6 |
| A | 16,6% | 129 |
| B | 15,9% | 124 |
| C | 27,9% | 217 |
| D | 10,4% | 81 |
| E | 4,4% | 34 |
| F | 4,2% | 33 |
| G | 4,5% | 35 |
| Totaal gelabeld | 100% | 778 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 6,4% | 50 | |
| A+++ | 8,2% | 64 | |
| A++ | 0,6% | 5 | |
| A+ | 0,8% | 6 | |
| A | 16,6% | 129 | |
| B | 15,9% | 124 | |
| C | 27,9% | 217 | |
| D | 10,4% | 81 | |
| E | 4,4% | 34 | |
| F | 4,2% | 33 | |
| G | 4,5% | 35 |
Deze verdeling gaat over 778 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 17,4% | 135 | |
| 1945–1964 | 21,0% | 163 | |
| 1965–1974 | 19,9% | 155 | |
| 1975–1991 | 12,9% | 100 | |
| 1992–2005 | 6,6% | 51 | |
| 2006–2014 | 3,3% | 26 | |
| 2015 en later | 19,0% | 148 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 3244
- Nieuwe-Tonge buitengebied 101 woningen
- Nieuwe-Tonge woonkern 922 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.