Postcodegebied 3907 Veenendaal
Postcodegebied 3907 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Veenendaal, gemeente Veenendaal. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 3907 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.297
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 557.043
- CBS 2025
- Label A of B
- 99,6%
- EP-Online, 2.297 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 41
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,8% | 19 |
| A+++ | 34,3% | 787 |
| A++ | 6,0% | 137 |
| A+ | 14,8% | 339 |
| A | 43,5% | 1.000 |
| B | 0,3% | 6 |
| C | 0,0% | 1 |
| D | 0,1% | 2 |
| E | 0,1% | 2 |
| F | 0,0% | 1 |
| G | 0,1% | 3 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.297 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,8% | 19 | |
| A+++ | 34,3% | 787 | |
| A++ | 6,0% | 137 | |
| A+ | 14,8% | 339 | |
| A | 43,5% | 1.000 | |
| B | 0,3% | 6 | |
| C | 0,0% | 1 | |
| D | 0,1% | 2 | |
| E | 0,1% | 2 | |
| F | 0,0% | 1 | |
| G | 0,1% | 3 |
Deze verdeling gaat over 2.297 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 0,1% | 3 | |
| 1945–1964 | 0,3% | 6 | |
| 1965–1974 | 0,0% | 1 | |
| 1975–1991 | 0,1% | 2 | |
| 1992–2005 | 0,0% | 1 | |
| 2006–2014 | 31,5% | 724 | |
| 2015 en later | 67,9% | 1.560 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 3907
- Buurtstede 1.123 woningen
- De Compagnie Oost 59 woningen
- Veenderij 1.139 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.