Postcodegebied 4021 Buren
Postcodegebied 4021 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Buren, gemeente Buren. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4021 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.282
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 440.242
- CBS 2025
- Label A of B
- 62,2%
- EP-Online, 1.282 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 21
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 2,2% | 28 |
| A+++ | 6,4% | 82 |
| A++ | 0,7% | 9 |
| A+ | 5,1% | 66 |
| A | 34,3% | 440 |
| B | 13,5% | 173 |
| C | 17,6% | 225 |
| D | 3,5% | 45 |
| E | 10,1% | 130 |
| F | 3,0% | 38 |
| G | 3,6% | 46 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.282 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 2,2% | 28 | |
| A+++ | 6,4% | 82 | |
| A++ | 0,7% | 9 | |
| A+ | 5,1% | 66 | |
| A | 34,3% | 440 | |
| B | 13,5% | 173 | |
| C | 17,6% | 225 | |
| D | 3,5% | 45 | |
| E | 10,1% | 130 | |
| F | 3,0% | 38 | |
| G | 3,6% | 46 |
Deze verdeling gaat over 1.282 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 10,4% | 133 | |
| 1945–1964 | 5,4% | 69 | |
| 1965–1974 | 14,2% | 182 | |
| 1975–1991 | 10,8% | 139 | |
| 1992–2005 | 15,9% | 204 | |
| 2006–2014 | 24,5% | 314 | |
| 2015 en later | 18,8% | 241 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4021
- Maurik 1.412 woningen
- Verspreide huizen Eck en Wiel 257 woningen
- Verspreide huizen Maurik 522 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.