Postcodegebied 4353 Veere
Postcodegebied 4353 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Veere, gemeente Veere. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4353 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 467
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 447.387
- CBS 2025
- Label A of B
- 46,7%
- EP-Online, 467 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 8
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 2,1% | 10 |
| A+++ | 6,2% | 29 |
| A++ | 1,5% | 7 |
| A+ | 2,1% | 10 |
| A | 21,2% | 99 |
| B | 13,5% | 63 |
| C | 27,4% | 128 |
| D | 8,8% | 41 |
| E | 8,1% | 38 |
| F | 4,5% | 21 |
| G | 4,5% | 21 |
| Totaal gelabeld | 100% | 467 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 2,1% | 10 | |
| A+++ | 6,2% | 29 | |
| A++ | 1,5% | 7 | |
| A+ | 2,1% | 10 | |
| A | 21,2% | 99 | |
| B | 13,5% | 63 | |
| C | 27,4% | 128 | |
| D | 8,8% | 41 | |
| E | 8,1% | 38 | |
| F | 4,5% | 21 | |
| G | 4,5% | 21 |
Deze verdeling gaat over 467 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 21,4% | 100 | |
| 1945–1964 | 14,8% | 69 | |
| 1965–1974 | 18,6% | 87 | |
| 1975–1991 | 13,1% | 61 | |
| 1992–2005 | 11,8% | 55 | |
| 2006–2014 | 9,0% | 42 | |
| 2015 en later | 11,3% | 53 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4353
- Serooskerke 739 woningen
- Verspreide huizen Serooskerke 87 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.