Postcodegebied 4421 Kapelle
Postcodegebied 4421 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Kapelle, gemeente Kapelle. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4421 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 2.320
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 389.795
- CBS 2025
- Label A of B
- 58,4%
- EP-Online, 2.320 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 36
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 2,4% | 55 |
| A+++ | 7,8% | 182 |
| A++ | 1,1% | 26 |
| A+ | 2,2% | 51 |
| A | 27,7% | 642 |
| B | 17,2% | 398 |
| C | 23,9% | 554 |
| D | 8,3% | 192 |
| E | 5,0% | 117 |
| F | 2,2% | 51 |
| G | 2,2% | 52 |
| Totaal gelabeld | 100% | 2.320 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 2,4% | 55 | |
| A+++ | 7,8% | 182 | |
| A++ | 1,1% | 26 | |
| A+ | 2,2% | 51 | |
| A | 27,7% | 642 | |
| B | 17,2% | 398 | |
| C | 23,9% | 554 | |
| D | 8,3% | 192 | |
| E | 5,0% | 117 | |
| F | 2,2% | 51 | |
| G | 2,2% | 52 |
Deze verdeling gaat over 2.320 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 9,1% | 210 | |
| 1945–1964 | 12,4% | 288 | |
| 1965–1974 | 16,6% | 385 | |
| 1975–1991 | 22,7% | 527 | |
| 1992–2005 | 12,2% | 282 | |
| 2006–2014 | 15,2% | 353 | |
| 2015 en later | 11,9% | 275 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4421
- Kapelle 3.687 woningen
- Verspreide huizen Kapelle 173 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.