Postcodegebied 4527 Sluis
Postcodegebied 4527 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Sluis, gemeente Sluis. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4527 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 710
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 309.000
- CBS 2025
- Label A of B
- 54,8%
- EP-Online, 710 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 8
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,3% | 2 |
| A+++ | 1,4% | 10 |
| A++ | 1,1% | 8 |
| A+ | 6,8% | 48 |
| A | 24,1% | 171 |
| B | 21,1% | 150 |
| C | 19,0% | 135 |
| D | 8,6% | 61 |
| E | 7,3% | 52 |
| F | 3,5% | 25 |
| G | 6,8% | 48 |
| Totaal gelabeld | 100% | 710 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,3% | 2 | |
| A+++ | 1,4% | 10 | |
| A++ | 1,1% | 8 | |
| A+ | 6,8% | 48 | |
| A | 24,1% | 171 | |
| B | 21,1% | 150 | |
| C | 19,0% | 135 | |
| D | 8,6% | 61 | |
| E | 7,3% | 52 | |
| F | 3,5% | 25 | |
| G | 6,8% | 48 |
Deze verdeling gaat over 710 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 14,6% | 104 | |
| 1945–1964 | 17,9% | 127 | |
| 1965–1974 | 22,8% | 162 | |
| 1975–1991 | 17,9% | 127 | |
| 1992–2005 | 20,0% | 142 | |
| 2006–2014 | 3,7% | 26 | |
| 2015 en later | 3,1% | 22 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4527
- Aardenburg 1.105 woningen
- Verspreide huizen Aardenburg 253 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.