Postcodegebied 4675 Tholen
Postcodegebied 4675 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Tholen, gemeente Tholen. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4675 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 565
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 319.861
- CBS 2025
- Label A of B
- 43,9%
- EP-Online, 565 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 13
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 5 september 2026
EP-Online · stand 5 september 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 1 |
| A+++ | 2,3% | 13 |
| A++ | 1,4% | 8 |
| A+ | 2,1% | 12 |
| A | 20,2% | 114 |
| B | 17,7% | 100 |
| C | 26,0% | 147 |
| D | 10,3% | 58 |
| E | 7,3% | 41 |
| F | 5,3% | 30 |
| G | 7,3% | 41 |
| Totaal gelabeld | 100% | 565 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,2% | 1 | |
| A+++ | 2,3% | 13 | |
| A++ | 1,4% | 8 | |
| A+ | 2,1% | 12 | |
| A | 20,2% | 114 | |
| B | 17,7% | 100 | |
| C | 26,0% | 147 | |
| D | 10,3% | 58 | |
| E | 7,3% | 41 | |
| F | 5,3% | 30 | |
| G | 7,3% | 41 |
Deze verdeling gaat over 565 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 5 september 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 21,9% | 124 | |
| 1945–1964 | 15,8% | 89 | |
| 1965–1974 | 17,2% | 97 | |
| 1975–1991 | 22,8% | 129 | |
| 1992–2005 | 13,1% | 74 | |
| 2006–2014 | 6,5% | 37 | |
| 2015 en later | 2,7% | 15 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4675
- Anna Jacobapolder 126 woningen
- Sint Philipsland 889 woningen
- Verspreide huizen Sint Philipsland 130 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 5 september 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 5 september 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.