Postcodegebied 4741 Halderberge
Postcodegebied 4741 (de vier cijfers van de postcode, PC4) in Halderberge, gemeente Halderberge. Een postcodegebied volgt niet de buurtgrenzen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS); de cijfers hieronder zijn opgeteld over de adressen waarvan de postcode met 4741 begint. Energielabels komen uit EP-Online, het labelregister van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
- Woningen met energielabel
- 1.839
- EP-Online; een totaal aantal woningen is per postcodegebied niet beschikbaar
- Gemiddelde woningwaarde (WOZ)
- € 458.784
- CBS 2025
- Label A of B
- 64,3%
- EP-Online, 1.839 gelabeld
- Publieke laadpunten
- 21
- laadlocaties, DOT-NL (Nationaal Dataportaal Wegverkeer, NDW), stand 2 november 2026
EP-Online · stand 2 november 2026
Energielabels
| Label | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|
| A++++ | 0,4% | 7 |
| A+++ | 3,7% | 68 |
| A++ | 1,1% | 20 |
| A+ | 2,1% | 38 |
| A | 28,9% | 532 |
| B | 28,1% | 517 |
| C | 20,1% | 370 |
| D | 7,0% | 128 |
| E | 4,2% | 78 |
| F | 2,4% | 44 |
| G | 2,0% | 37 |
| Totaal gelabeld | 100% | 1.839 |
| Label | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| A++++ | 0,4% | 7 | |
| A+++ | 3,7% | 68 | |
| A++ | 1,1% | 20 | |
| A+ | 2,1% | 38 | |
| A | 28,9% | 532 | |
| B | 28,1% | 517 | |
| C | 20,1% | 370 | |
| D | 7,0% | 128 | |
| E | 4,2% | 78 | |
| F | 2,4% | 44 | |
| G | 2,0% | 37 |
Deze verdeling gaat over 1.839 woningen met een geregistreerd label. Hoeveel woningen dit postcodegebied in totaal telt is niet bekend: het CBS telt de woningvoorraad per buurt, niet per postcodegebied.
Gelabelde woningen · EP-Online 2 november 2026
Bouwjaar
| Bouwperiode | Aandeel (staaf) | Aandeel | Woningen |
|---|---|---|---|
| vóór 1945 | 4,2% | 78 | |
| 1945–1964 | 11,6% | 213 | |
| 1965–1974 | 22,3% | 410 | |
| 1975–1991 | 27,1% | 499 | |
| 1992–2005 | 18,1% | 332 | |
| 2006–2014 | 11,0% | 202 | |
| 2015 en later | 5,7% | 105 |
Bouwjaren zijn bekend van de woningen met een geregistreerd label.
Buurten in postcodegebied 4741
- Achter 't Hof 140 woningen
- Hoeven 2.156 woningen
- Verspreide huizen Bosschenhoofd 182 woningen
- Verspreide huizen ten noorden van Hoeven 117 woningen
- Verspreide huizen ten zuiden van Hoeven 463 woningen
Bronnen en peildatum
- CBS Kerncijfers wijken en buurten — inwoners, woningen, koop/huur, gemiddelde WOZ-waarde, stedelijkheid; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- CBS koppeltabel postcode–buurt — koppeling van postcodes aan buurten, wijken en gemeenten; peiljaar 2025. Licentie: CC BY 4.0.
- EP-Online (RVO) — energielabels, bouwjaren en woningtypes van gelabelde woningen; stand 2 november 2026. Licentie: hergebruik toegestaan, bronvermelding RVO.
- DOT-NL (NDW) — publieke laadpunten met locatie en vermogen; stand 2 november 2026. Licentie: open overheidsdata (AFIR).
Cijfers zijn aggregaties per gebied; afronding kan optellen tot iets anders dan 100%. Zie de methode voor definities, dekking en beperkingen.